2012/10/09

Mini przeróbka

Jestem fanką kardiganów. I tych dużych z szalowymi kołnierzami i takich malutkich dopasowanych sweterków. Mam ich całe mnóstwo. Ten szary w kropki leżał sobie i czekał na swoją kolej do poprawki - był na mnie za duży, zbyt szeroki w ramionach i nie podobały mi się te guziczki.

 

Niedawno pomyślałam o nim i od razu przyszło mi do głowy co zrobić, żebym jednak go nosiła. Jak pomyślałam, tak od razu zrobiłam - guziczki mi nie potrzebne, więc już ich nie ma, a listwa guzikowa jest wywinięta na wierzch i kilka razy przeszyta, przez to jest teraz sztywniejsza i całe wdzianko od razu inaczej się układa. Złapałam jeszcze po 2cm wzdłuż listwy w okolicy ramion i dzięki wywinięciu listwy nie musiałam już nic więcej zwężać :)

 

sweter TU przerobiony przeze mnie, spodnie Cheap Monday, męski t-shirt Cubus też przerobiony na tunikę

2 komentarze:

 1. Asiu,
  śliczny jest ten sweterek! Dopiero teraz zauważyłam, jak ładnie jest Ci w szarym (ale jak to mówiła moja koleżanka z LO: Ładnemu we wszystkim ładnie :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Olu, dzięki, ale proszę mnie nie zawstydzać ;)) (zrobiłam masę zdjęć zanim zanim zdecydowałam się jakieś wstawić..)
  Zorientowałam się ostatnio, że mam bardzo dużo szarych ciuchów, muszę się pilnować, bo moją czerń ukochana jest na zagrożonej pozycję ;)
  aa i właśnie się połapałam, z czym mi się kojarzy wzór swetra - przecież Ty masz takie tło :D

  OdpowiedzUsuń