2013/03/20

Rękodzielniczy Wrocław

We Wrocławiu chyba każdy już coś dzierga. Można odnieść takie wrażenie rozmawiając ze znajomymi, chodząc po mieście, śledząc ile powstaje inicjatyw promujących hand made. Bardzo mnie cieszy, że przypominamy sobie, jak wielki potencjał mamy w swoich rękach i ile rzeczy jesteśmy w stanie zrobić samodzielnie i to z jakim efektem.

W sobotę byłyśmy, we dwie Joanny, na pierwszej edycji mini festiwalu Ręki Dzieła Fest w kinie Nowe Horyzonty, organizowanego przez Fundację Paliwo Artystyczne. Festiwal można jeszcze odwiedzić do 23 marca. Wszystkie informacje tutaj, a poniżej kilka zdjęć z soboty.Nie mogłam nie założyć rzeczy, które sama zrobiłam. Mam tu swoją szarą sukienkę z wiskozy, naszyjnik i bransoletkę ze srebrnej skóry.

Dołączę do tego wpisu także mini relację z większego fajnego wydarzenia, na którym byłyśmy z Marysią, a które odbyło się już w listopadzie - pierwsza edycja Wrocław Fashion Meeting. Było tam kilkudziesięciu wystawców rękodzieła, świetnych ciuchów, biżuterii, dodatków i innych. Na pewno w tym roku warto pójść tam ponownie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz