2015/03/14

Szyciowy blog roku 2014

http://szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/thinking-graphic/


Wystartowałam w konkursie. W kategorii Moda, która wydała mi się najlepsza dla tego bloga. Wiecie pewnie, że nie ma tu raczej nowinek modowych, najmodniejszych krojów spódnic czy kolorów sezonu. Wolę iść po swojemu, wiem co lubię, choć czasem tak się złoży, że w trendach wraca coś co mi pasuje. Jednak moda jest mi bardzo bliska, kupuję piękne magazyny fashion, niekoniecznie najnowsze, bo moim ukochanym zajęciem jest ilustracja modowa. Chyba nie wspominałam tutaj nigdy, że pisemną część pracy dyplomowej na ASP napisałam o modzie jako zjawisku społecznym, czym jest moda, jakie ma znaczenie. Ostatnio wyciągnęłam ją po wielu latach i z przyjemnością przeczytałam, gratulując sobie w duchu, że umiałam wtedy wybrać temat, który pozostał mi bliski.
Po drugie blog miał mi służyć jako motywacja do systematycznej pracy nad szyciem sobie tego co w głowie siedzi, ale i dbania o coraz lepszą formę prezentacji tego co powstało. Bardzo się cieszę, że coraz częściej piszecie w komentarzach o jakości zdjęć, bo włożyłam pracę w to, żeby nauczyć się pokazywać w przekonujący sposób ubrania na sobie, przy okazji wypracowując system robienia zdjęć z mężem, który po swojemu odnalazł się w roli fotografa ;)
Dziękuję Agnieszce, która zachęciła mnie do wzięcia udziału, a wszystkich przekonanych i tych którzy poczuli się zainspirowani moimi poczynaniami zachęcam do głosowania na mój blog od poniedziałku na stronie konkursu szyciowyblogroku.pl/zgloszenie/thinking-graphic. Wśród głosujących rozlosowane zostaną także 3 maszyny do szycia :)

A i prawie zapomniałam, tutaj obok znajdziecie nowość na blogu - można mnie znaleźć i na facebooku, zapraszam >>

5 komentarzy:

 1. Fajnie, że się zdecydowałaś. Będę ci Joanno kibicować, bo choć jak sama piszesz nowinek modowych u ciebie nie znajdę, to bardzo cię cenię za styl i konsekwencję w dobieraniu krojów i kolorów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za wsparcie i takie miłe słowa! heh trochę mnie przymuszono, niespecjalnie lubię konkursy ;) Ja Tobie także kibicuję, bardzo dobrze, że wystartowałaś, masz tyle pięknych rzeczy do pokazania :))

   Usuń
 2. Anonimowy16/3/15 22:38

  Moj masz!!
  Ewa

  OdpowiedzUsuń