2012/09/20

Start

Coś się zaczyna!

Postanowiłam zacząć blogowanie i podzielić się moim zapałem, żeby brać rzeczy w swoje ręce. Lubię robić wszystko po swojemu, dużą przyjemność sprawia mi własnoręczne wykonanie torby czy  biżuterii; nałogowo przerabiam ubrania i w ogóle wszystko co mi w ręce wpadnie.
Grafika, moda, muzyka - to moje główne zainteresowania.

Skończyłam grafikę na wrocławskiej ASP, oprócz tego pisałam pracę o modzie jako zjawisku społecznym. Ten temat bardzo mnie interesuje. Jednak trendy traktuję swobodnie, mam swój styl, niezbyt zmienny od lat. Lubię natomiast zaglądać do tego kolorowego modowego świata i wyjmować coś dla siebie, coś czym mogę się zainspirować, nie tylko przy wyborze stroju, również do innych działań artystycznych. Np ilustracji modowej, którą się także zajmuję. Muzykiem jest mój mąż i od wielu lat muzyka jest ważną częścią naszego życia, jeździmy na festiwale, koncerty, a ja robię fotorelacje.


Nie wiem jeszcze dokładnie jak ten blog będzie wyglądał, ale uznałam, przyszedł jego czas i chcę tutaj pokazać rzeczy, które przerabiam lub projektuję i własnoręcznie wykonuję :)

3 komentarze:

 1. Przejrzałam wszystkie posty i.. bardzo podoba mi się tutaj - będę zaglądała !
  Pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O rety, wszystkie? trochę się nazbierało ;) dzięki, bardzo mi miło :) pozdrowienia!

   Usuń
 2. Cześć! Przeczytałam Twojego bloga od deski do deski i żałuję, że to już koniec (a w zasadzie początek). Wiele tu dobrych, wartościowych i inspirujących treści. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń