2014/06/06

Myśl

 

Ten wpis będzie trochę inny. Nie mam zamiaru się rozpisywać, chcę się tylko podzielić tymi prostymi, ale pojemnymi słowami.

Kiedy rozpracowywałam temat sznurów zwanych przeze mnie rurkowcami zaczęłam zabawę z projektowaniem dla nich wzorów. Wtedy przyszedł do mnie pomysł, żeby pójść w stronę prostego jasnego przekazu i zrobić troszkę więcej niż zwykły naszyjnik i tak powstały te 2. Od razu wiedziałam co napiszę.

Zaprojektowałam wzory i szydełko poszło w ruch. A potem odczekały chwilę czyli prawie 2 miesiące, bo ciągle nie było tych końcówek grubych. Kiedy w końcu mogłam zacząć je nosić nadal mi się podobały i mam w planie jeszcze kilka :)


14 komentarzy:

 1. Świetny projekt - nieco ascetycznie i bardzo elegancko :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takich naszyjników jeszcze nie widziałam;) Bardzo ładne! No i rzuca się w oczy, że pięknie wyglądasz w odcieniach szarości i bieli.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie widziałam, dlatego chwyciłam ten pomysł :) i zrobiłam kolejny już wpis o koralikach heh. dziękuję bardzo, dobrze się czuję w bezkolorze.

   Usuń
 3. Są wyjątkowe! Asiu, wszystko co robisz ma pierwiastek wyjątkowości, jest takie bardzo Twoje, straaaasznie to lubię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo Ci dziękuję Olu za te słowa :) a ja się cieszę, kiedy znajduję nową drogę do wyrażenia tego co mi się podoba, bo to się za bardzo nie zmienia od lat już :) i tak było z tą techniką też, którą zobaczyłam u Ciebie po raz pierwszy, więc jeszcze raz dzięki :)

   Usuń
 4. Wooooow!!!! Pomysł genialny, żeby klasyczną biżuterią pokazywać, co w duszy gra. I z pewnością bym na to nie wpadła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :)) dziękuję :) nośnik myśli okazał się bardzo fajny, tak jak angielski do formułowania prosto :))

   Usuń
 5. To są jakieś cuda! Ja nadal dziergam kolorowe, bo nie wiem jak czytać te wzory grrr!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) a zaglądałaś do koralikowej guru? http://koralikowaweraph.blogspot.com/p/wzory-sznurow-szydekowo-koralikowych.html Na końcu jest plik pdf ze wskazówkami co i jak. To nie jest trudne tylko niestety wymaga dużego skupienia i czasu przy nawlekaniu wg wzoru, po prostu lecisz po kolei tak jak jest rozpisany wzór po prawej stronie karty programu :) powodzenia!

   Usuń
 6. Kiedy Ty to robisz, Joanko? Nocami? U mnie deficyt czasowy, za to dwa razy dziennie przejeżdżam obok Was, przez te objazdy potworne...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No widzisz Olu, jak to u mnie z tym czasem.. też ostatnio już nie wiem za co się brać i te wszystkie objazdy mają tu duże znaczenie :/ jeszcze kilka dni..

   Usuń