2015/07/13

W drodzeGłowa pełna zapachów, smaków, kolorów, cudownych nowych wrażeń i nie wiadomo, jak z takiej wyprawy wrócić do codzienności. Nie będę tym razem zdawać fotorelacji z kolorowymi obrazkami, nie różniłyby się zbytnio od tych np tutaj. Wróciliśmy w miejsce, które już znaliśmy, dobraliśmy je dobrze pod nasze rodzinne potrzeby i odpoczywaliśmy. 
Był czas na zabawę, a zabawa blogerki to najpierw fantazyjny pomysł, potem precyzyjna realizacja i na końcu sesja w pocie czoła. 
Niecierpliwie czekaliśmy z mężem na najnowszego Maxa, Mad Maxa. I kiedy się doczekaliśmy, to pozostając pod wrażeniem nie mogłam sobie odmówić kolejnej bransoletki z napisem. Przed wyjazdem szybki projekt, a reszta powstała już nad pięknym modrym Jadranem. Zobaczcie zabawę z transparentną Furiosą.
W drogę!

/Druga koralikowa bransoletka to moja Intuitively pokazywana w ostatecznej wersji tutaj.

16 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Dzięki Asiu :) sama jestem nawet zadowolona tym razem z tego co ostatecznie pokazałam. Sesja w pocie czoła bardziej z znaczeniu dosłownym była, bo na wariata cykane foty, kiedy po wyjściu z auta a przed wejściem do wody nie bardzo się chciało ręką i nogą ruszyć ;)

   Usuń
 2. Fantastyczne, klimatyczne zdjęcia :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale przecudny klimat. Od razu widać, ze drzemie w Tobie mała gotka marząca o CP :) No i bransoletki... chcę! Nie mogę sobie wyobrazić ile trzeba mieć cierpliwości żeby takie wykonać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahah ale mnie rozgryzłaś :) choć w sumie to gotka już stara i taka znudzona, że jedzie tam po raz nasty tylko za mężem co będzie grał :) mów jakie to zrobimy deal :)

   Usuń
 4. Joasiu, bransoletki w bieli są zachwycające! O zdjęciach nie wspomnę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. bransoletki bardzo ciekawe :) a zdjęcia jak kadry z jakiegoś teledysku! super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Niesamowite zdjecia niczym z amerykańskiej produkcji. Bransoletki piękne. Takie idealne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! to skojarzenie także jest super, bo taki klimat starałam się wytworzyć nawiązując do spalonej słońcem ziemi z Mad Maxa :)

   Usuń
 7. piękne zdjęcia. Fantastyczny klimat :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zdjęcia! Uwielbiam taki klimat.

  OdpowiedzUsuń